Apple Donanım Çözümü

MacBook Cihazıma Su Döküldü Dolaysıyla Artık Çalışmıyor Ne Yapabilirim?

Hemen MacBook Cihazın Şarj Aletini Çıkarın Sonra Saç Isıtıcısı ile Sıvı Görmüş Kısımları Kurutun Beş Dakika Bekleyin Sonra Cihazı Şarja Takmadan Çalıştırın Tetik Almıyorsa veya Görüntü Vermse Hemen Apple Depoyu Arayın

MacBook Şarj Almıyor

MacBookların Cihaz Çeşitlerine Göre Voltaj ve Amperleri Fark Ediyor Dolaysıyla Cihazınıza Uyumlu ve Orjinal Bir Şarj Aleti Kullanmanız Gerekiyor. Şarj Aletiniz Çalışmıyorsa veya Cihazınızı Şarj Etmiyorsa,Elekterik Kablosunda veya DC Çıkışında Problem Olabilir Ancak bu Tarz Problemlerin Kesin Tepiti İçin Özel bir Onarım Gerekir ve Çözümü Apple Depoda Bula Bilirsiniz.

Cihazıma Görüntü Gelmiyor!

Apple Ürünlerinde Bazen Ekran Çipileri Aşırı Performanstan Dolayı Isınıca Cihaz Kapanıyor veya Görüntsü Kesiliyor Bu Tarz Ariza Hem Donanımsal Sayıla Bilir Hem Yazılımsal, Donanım Sal Durumlarda İl Önce Ekran Çipine Özel Bir Test Uygulamadan Sonra Onarım ve Sonuçta Çiğ Değişimi Sunuyoruz.

MacBook Hard Diski Görmüyor

Darbeden veya Sıvıdan Dolayı Hard Diskiniz Arizalanmış Olabilir İlk Önce Hard Diskin Sağlıklı Durumnu Deneyin Ondan Sonra Yeni bir MacinTosh Sistemi Kurmaya Çalışın Ariza Devam Ederse Apple Depoyla İletişime Geçin.

Cihazımdan Ses Çıkmıyor

Bu Tarz Ariza Yazılmsal veya Direkt Hoparlör Parçasından Kaynaklana bilir. İlk Önce Sistem Tercihlerinden Ses Ayarlarınızı Kontrol Edin. Ariza Devam Ediyorsa Cihazın Ses le İlgili Parçaların Kontrol Edilmesi Gerekiyor.

MacBook Açılırken Beyaz Sayfada Bekliyor

Hard Diskte Sistem Dosyaları Bozulmuş Veya Hard Disk Arizalanmış Ola bilir. Bu Durumda Bilgiler Önemli Değilse Hemen Hard Diski Biçimlendirin Tekrardan MacinTosh Kurmaya Öalışın veya Apple Depoyla İletişime Geçiniz.

Cihazım Bazen Kendi Kendine Kapanıyor

Anakart veya Görüntüyle İlgili Çipler Bozulmuş Ola bİlir. MacBook Anakart Tamiri Özel Bakım Gerekiyor.

MacBook Klavyesi Çalışmıyor

Sıvıdan veya Darbeden Dolayı Klavye Arizalanmış Ola Bilir. Bu Durumda Klaviye Flexini

Telif Hakkı © 2023, Bütün Hakkları Saklıdır. Artamspot tarafından desteklenmektedir